Kompresijas, izstiepšanas un vērpes atsperes

Kompresijas atsperes

Springs

Kompresijas atsperes ir vienas no visizplatītākajiem atsperu veidiem. Kompresijas atsperēm ir plaša mēroga pielietojums dažādās konstrukcijās praktiski visās industrijās sākot no Jūsu pildspalvas līdz jaudīgam motociklam.

LESJOFORS var izgatavot visa veida atsperes gan pēc mūsu standarta kataloga izmēriem, gan pēc klienta pielāgotiem rasējumiem. LESJOFORS izgatavo kompresijas atsperes ar stieples diametru no ø0.03 mm līdz ø65.00mm lai iekļautos jebkādās klienta specifikas norādēs. Mums pieejami visā pasaulē plaši izmantoti atsperu materiāli ar dažādām īpašībām!

Ja radušies papildus jautājumi par kompresijas atsperēm – zvaniet +371 63401840, vai skatiet mūsu LESJOFORS grupas mājaslapu sadaļā: compression springs !

 

Izstiepšanas atsperes

Springs

Izstiepšanas atsperes ir otrs populārākais atsperu veids, kas arī tiek izmantotas dažādās konstrukcijās dažādās industrijās, gan ikdienas pielietojumam, sākot no lampas uz Jūsu galda līdz sarežģītam robotam elektronikas rūpnīcā.

LESJOFORS izgatavo visa veida izstiepjamās atsperes ar stieples diametru no ø0.03 mm līdz ø25.00 mm un var pielāgot atsperi tieši vēlamajam klienta pielietojumam! Mums pieejamas nepieciešamās ierīces, lai izgatavotu visu iespējamo veidu galu cilpas un konstrukciju stiprinājumus. Pieejami visi populārākie atsperu materiāli ar dažādām īpašībām!

Ja radušies papildus jautājumi par izstiepšanas atsperēm – zvaniet +371 63401840, vai skatiet mūsu LESJOFORS grupas mājaslapu sadaļā: tension springs !

 

Vērpes atsperes (torsiona atsperes)

Springs

Vērpes, jeb torsiona atsperes ir atsperu sadaļa, kas šobrīd attīstās visstraujāk. Inženieri mūsdienu elektronikā un iekārtās arvien biežāk izvēlas gan vienkāršas, gan arī sarežģītas formas vērpes atsperes, to ražošana, attīstoties CNC tehnoloģijām kļuvusi programmējama, stabilāka, ātrāka, līdz ar to, gan konstruktīvi, gan ekonomsiki kļuvis izdevīgi tās izmantot. Vērpes atsperes plaši tiek pielietotas visa veida industrijās - sākot no Jūsu durvju roktura līdz lauksaimniecības kombainam!

LESJOFORS izgatavo visa veida vērpes atsperes ar stieples diametru no ø0.03 mm līdz ø25.00 mm un var pielāgot atsperi tieši vēlamajam klienta pielietojumam! Mums pieejamas nepieciešamās ierīces, lai izgatavotu visu iespējamo veidu un formu atsperu “kājas” un konstrukciju stiprinājuma vietas. Pieejami visi populārākie atsperu materiāli ar dažādām īpašībām!

Ja radušies papildus jautājumi par vērpes atsperēm – zvaniet +371 63401840, vai skatiet mūsu LESJOFORS grupas mājaslapu sadaļā: torsion springs !

 

Mūsu speciālistu zināšanas palīdzēs tehniski uzlabot Jūsu konstrukcijas atsperu funkcijas un ilgmūžību, konsultēsim, ieteiksim izvēlēties modernākus un efektīvākus materiālus! Te ir runa gan par produktu kvalitāti, gan klienta līdzekļu ekonomiju!

Sadarbojamies?


Kvalitātes un vides aspekti ir būtiski visās kompānijas darbības sfērās

The Complete Spring Supplier
© 2021 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.