Štancētu produktu ražošana

Lokšņu atsperes

Springs

Štancētas lokšņu detaļas varat sastapt jebkurā nozarē un dažādās konstrukcijās - gan pielietojumam kā atsperes, kā stiprinājumi, kā kontakti, gan, visbeidzot, kā formētu metālu gatavie izstrādājumi. Šos produktus pielieto sākot no Jūsu elektrības rozetes līdz kā komponentei Jūsu automašīnas bremžu sistēmā.

LESJOFORS šos produktus ražo - miljoniem detaļu katru darba dienu! Štancēšana iespējama gan ar specifiski sagatavotu presformu, kas ir pielāgota konkrētam klientam un konkrētam produktam, gan arī pēc mums klāstā pieejamajām standarta presformām. Štancēšana ir viennozīmīgi efektīvākais veids kā saražot komplicētu formu lokšņu produktus - process ir ātrs, kvalitatīvs un stabils!

Mēs ikdienā izmantojam visā pasaulē pieejamos lentas un lokšņu materiālus – gan standarta un nerūsējošos atsperu tēraudu, gan metālus - parastus, cinkotus, alvotus, rūdītus, tāpat arī bronzu, misiņu, kaparu, alumīniju, utt.!

Ja radušies papildus jautājumi par štancētu produktu ražošanu – zvaniet +371 63401840, vai skatiet mūsu LESJOFORS grupas mājaslapu sadaļā: leaf springs !

 

Disku atsperes

Disku atsperes

Kā vienu no īpašiem štancētajiem produktiem ir jāmin disku atsperes. To pielietojums ir plašs, pielietojums atrodas visa veida industrijās, parasti vietās, kur jāsasniedz liels spēka spriegums pie īpaši mazas distances - sākot no Jūsu velosipēda skrūvju nospriegošanai līdz vārstiem kuģu dzinējos!

LESJOFORS diska atsperu klāstu ir izveidojis gan standartizētu, ar piegādi no noliktavas, gan labprāt piedalāmies projektos, kur atsperes ir individuāli pielāgotas klienta vajadzībām ar specifiskām īpašībām. Mūsu ražotnēs ikdienā tiek štancētas tūkstošiem dažādu materiālu disku atsperes, bieži tās arī komplektējam klientam nepieciešamos komplektos!

Ja radušies papildus jautājumi par disku atsperu ražošanu – zvaniet +371 63401840, vai skatiet mūsu LESJOFORS grupas mājaslapu sadaļā: disc springs !

 

LESJOFORS tehniskā departamenta inženieri spēj modelēt vissarežģītāko formu štances un persformas, ieteikt labākos materiālus, veidot tehniskus risinājumus, tādējādi palīdzot klientam ekonomēt uz komponenšu izmaksām! Bieži, strādājot pie klienta projektiem, esam panākuši ilgmūžīgāku produktu ar ievērojami mazākām izmaksām!

Sadarbojamies?


Kvalitātes un vides aspekti ir būtiski visās kompānijas darbības sfērās

The Complete Spring Supplier
© 2021 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.